Duolife Chlorofil 750ml

Kód: 9702
Akce
14 hodnocení
Značka: Duolife
625 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Duolife Chlorofil 750ml

Balení: láhev 750ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duolife Chlorofil 750ml

 • Podporuje správnou funkci imunitního systému a trávicího traktu.
 • Zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému.
 • Podporuje antioxidační procesy v těle.
 • Napomáhá činnosti systému pro tvorbu krve.

DuoLife Chlorofil nabízíme těm, kteří chtějí co nejdéle udržovat svůj organismus v optimálním stavu. Pro svůj jedinečný účinek bývá nazýván „kapalnou energií“.

Zcela výjimečná kompozice 100% přírodních látek umožňuje očistit lidské tělo z nežádoucích toxinů. Přírodní chlorofyl neutralizuje prostředí uvnitř organismu. Příznivě podporuje a posiluje imunologický systém.Váže a eliminuje těžké kovy, a tím pomáhá obnovovat a regenerovat organismus, který je vystavován dlouhodobému stresu, nebo jiné zátěži.

Složení:

 • Čištěná voda.
 • 20% sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu.
 • Chlorella standardizovaná na 50% obsah bílkovin.
 • Výtažek ze šťávy z ječmene 25:1.
 • Mátový olej.
 • Výtažek z natě vojtěšky 10:1.
 • Rostlinný glycerin – stabilizátor.

 

 
 
 
Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.
 
 
 
Chlorofylin má silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.
 
 
 
Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.
 
 
 
Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.
 
 
 
Vojtěška je bohatým zdrojem bílkovin, které posilují organismus, přispívá k jeho regeneraci a přirozeným způsobem ho očišťuje. Je nezastupitelná pro ty, kteří chtějí urychlit proces obnovy.

 

Použití:

Každy den 1x denně před jídlem si dát 10-20 ml. Před každým použitím protřepejte.

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Celé naše portfolio pro Váš zdravý život najdete ZDE

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz