Duolife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

Kód: 9765
Akce
8 hodnocení
Značka: Duolife
1 990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Duolife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

Balení: láhev Duolife Den 750 ml

           láhev Duolife Noc 750 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duolife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife den je charakteristický obsahem látek odpovídajícím aktivací psychomotoriky. Zajištuje mnoho výživných látek potřebných ke každodenní správné funkčnosti Vašeho těla.

 • Podporuje antioxidační procesy ve Vašem těle.
 • Napomáhá k lepší činnost kardiovaskulárního systému.
 • Podporuje Váš imunitní sytém.
 • Vhodný k detoxikaci organismu a udržení správné tělesné hmotnosti.

Složení:

DuoLife den: 

 • Šťáva z hroznů, šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z plodů černého bezu.
 • Šťáva z plodů hlohu, šťáva z klikvy velkoplodé, šťáva z plodů granátovníku obecného.
 • Šťáva z plodů morindy barvířské, šťáva z plodů rakytníku, šťáva z malin.
 • Extrakt z plodů šípkové růže, extrakt z acai, bylinný extrakt z vojtěšky 10:1 (45,8 mg/25 ml).
 • Extrakt z kořene ženšenu (27,49 mg/25 ml, včetně 3,79 % ginsenosidu – 1,04 mg/25 ml).
 • Extrakt z listů aloe vera 200:1 (9,16 mg/25 ml, obsah barbaloinu < 1 ppm).

                              Složky Duolife den:

Noni je bohatý zdroj serotoninu i melatoninu. Ručí za udržení  správného pracovního rytmu organismu, jakož i dobrého sebevědomí. Aktivní složky obsažené v Noni napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Acai obsahuje úplné spektrum vitaminů, minerálů a polyfenolů. Má 20-ti násobně vyšší schopnost vstřebávat volné radikály než všechny doposud známé zdroje, díky čemuž plody Acai pozitivně ovlivňují energetický metabolismus organismu.

Aloe posiluje imunitu organismu, reguluje látkovou přeměnu a podporuje trávení, je nezastupitelné při očišťování organizmu. Obsahuje velké množství biologicky aktivních složek, jako jsou aminokyseliny, enzymy, vitaminy a minerální složky.

Brusinka velkoplodá je zdroj flavonoidů, antioxidantů, jakož i vitaminů a minerálních složek. Plody brusinky pomáhají udržovat správné pH močového systému a napomáhají ke správné funkci oběhového systému.

Černý bez – plody černého bezu jsou jedním z nejbohatších zdrojů antokyanů, které napomáhají ke správné činnosti imunologického systému a přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání.

Granátové jablko – plody granátu mají blahodárný vliv na oběhový systém. Jako jen málokteré obsahují estrogenní látky, které se mají být součástí stravy žen, protože snižují příznaky menopauzy.

Hloh je výborný prostředek podporující práci srdce a regulující potíže se spánkem. Obsahuje bioflavonoidy, které podporují systém krevního oběhu. Je bohatý na organické kyseliny, vitaminy a minerální soli.

Vinné hrozny jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro - a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu,  které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Malina je vynikající zdroj vitaminů, pantotenové kyseliny a makro a mikročástic. Její plody jsou velmi bohaté na vlákninu a složky nezbytné pro správné fungování organismu.

Rakytník – plody rakytníku jsou bohatým zdrojem β-karotenu, flavonoidů a nenasycených mastných kyselin, minerálů a vitaminů. Látky, které jsou v něm obsaženy, aktivně podporují oběhový systém a chrání živočišné buňky před oxidačním stresem, čímž brzdí proces stárnutí.

Šípková růže posiluje organismus a přispívá k jeho vitalitě. Je to zdroj vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů. Šťáva ze šípkové růže má očišťující schopnosti, posiluje imunitu organismu a neutralizuje nežádoucí obsah v trávicím ústrojí.

Tolie vojtěška je dokonalý zdroj bílkovin, podporuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a přirozeným způsobem očišťuje organismus, oddaluje proces stárnutí.

Ženšen obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Podporuje imunologický systém a aktivitu trávicího ústrojí.

 

Použití přípravku Duolife den:

25 ml 1x denně ráno, nejlépe během jídla. 

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. 

Před každým použitím protřepejte.

 

 

  DuoLife noc vznikl pro potřeby každého z Vás, vyžadující klidný a regenerující spánek. Je vyvinut pro Vás, kteří máte potřebu regulace látkové výměny, posiluje organismus, aktivuje Váš imunitní systém a zároveň efektivně čistí Váš organismus.

 • Podporuje regeneraci organismu a umožňuje klidný spánek.
 • Napomáhá zlepšovat stav imunitního systému.
 • Podporuje činnost trávicího traktu.
 • Zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému.

Složení:

DuoLife noc: 

 • Šťáva z červené řepy, šťáva ze švestek, šťáva z hroznů, šťáva z aronie.
 • Extrakt z plodů aceroly, extrakt z kustovnice čínské (goji), extrakt z listů artyčoku 20:1 (45,82 mg/25 ml).
 • Bylinný extrakt z vojtěšky 10:1 (45,82 mg/25 ml), bylinný extrakt z meduňky 10:1 (45,82 mg/25 ml).
 • Extrakt z listů morušovníku bílého 10:1 (45,82 mg/25 ml), extrakt ze semen ostropestřce mariánského (45,82 mg/25 ml).
 • Extrakt z listů kopřivy 20:1 (45,82 mg/25 ml), extrakt ze stonků vilcacora 20:1 (45,82 mg/25 ml).

                         Složky Duolife noc:

Goji pomáhá udržet správnou koncentraci cukru v krvi, podporuje látkovou přeměnu a podporuje trávení. Obsahuje tryptofan - přírodní prostředek podporující vytváření serotoninu a melatoninu.

Acerola – jeden plod aceroly obsahuje tolik přírodního vitaminu C, jako kilogram citronů. Považuje se za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Artyčok je často používán při potížích s trávením a bolestech jater. Podporuje taktéž udržení správné úrovně triglyceridů v krvi.

Černý jeřáb (arónie) je bohatý na bioflavonoidy a rutin, které zajišťují dobrý stav cév. Velké množství vitaminu C stanoví jeden z nejbohatších zdrojů přírodních antioxidantů, které chrání organismus před volnými radikály, podporuje jeho odolnost, psychologické procesy a pomáhá zmírnit pocit únavy a vyčerpání.

Červená řepa obsahuje mnoho cenných prvků, vitaminů a betanin, které se přičiňují ke právné funkci jater a žaludku. Pomáhá očišťovat organismus a podporuje funkci trávicího ústrojí.

Vinné hrozny jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro - a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu, které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Kopřiva – listy kopřivy jsou bohaté na vitaminy, kyselinu pantotenovou a hořčík, zinek, draslík, vápník, železo, fosfor a křemík. Podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky a vlasů.

Meduňka obsahuje cenné éterické oleje, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitaminy B a C a minerální soli. Výtažek z nadzemní části meduňky podporuje zachování dobré nálady a uvolnění. Pomáhá zdolávat neklid, potíže s usínáním a neklidným spánkem.

Morušovník bílý pomáhá udržet správnou úroveň glukózy v krvi. Má rovněž vliv na zachování správné úrovně cholesterolu a udržení chuti k jídlu.

Ostropestřec obsahuje cenné flavonolignany, vitaminy a minerální soli zinku, křemene, železa a draslíku. Chrání játra, podporuje očišťování organismu a usnadňuje trávení.

Švestka je bohatá na vitaminy C a E, na minerální složky a antioxidanty likvidující volné radikály. Ve švestkách nacházíme rovněž vitamin P, ß-karoten, draslík, železo, hořčík, vápník a fosfor.

Vilcacora pomáhá při detoxikaci a značnou měrou podporuje odolnost organismu. Pomáhá regulovat metabolismus a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí.

Tolie vojtěška je bohatým zdrojem bílkovin, podporuje proto a přirozeným způsobem očišťuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a zpomaluje procesy stárnutí.

Použití přípravku Duolife noc:

25 ml 1x denně večer, nejlépe během jídla.

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Před každým použitím protřepejte. 

Celé naše portfolio pro Váš zdravý život najdete ZDE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz