Duolife Den Komplexní vitamíny a minerály 750 ml

Kód: 9777
Akce
Neohodnoceno
Značka: Duolife
999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Duolife Den Komplexní vitamíny a minerály 750 ml

Balení: láhev 750ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duolife Den Komplexní vitamíny a minerály 750 ml

DuoLife den je charakteristický obsahem látek odpovídajícím aktivací psychomotoriky. Zajištuje mnoho výživných látek potřebných ke každodenní správné funkčnosti Vašeho těla.

  • Podporuje antioxidační procesy ve Vašem těle.
  • Napomáhá k lepší činnost kardiovaskulárního systému.
  • Podporuje Váš imunitní sytém.
  • Vhodný k detoxikaci organismu a udržení správné tělesné hmotnosti.

Složení:

DuoLife den: 

  • Šťáva z hroznů, šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z plodů černého bezu.
  • Šťáva z plodů hlohu, šťáva z klikvy velkoplodé, šťáva z plodů granátovníku obecného.
  • Šťáva z plodů morindy barvířské, šťáva z plodů rakytníku, šťáva z malin.
  • Extrakt z plodů šípkové růže, extrakt z acai, bylinný extrakt z vojtěšky 10:1 (45,8 mg/25 ml).
  • Extrakt z kořene ženšenu (27,49 mg/25 ml, včetně 3,79 % ginsenosidu – 1,04 mg/25 ml).
  • Extrakt z listů aloe vera 200:1 (9,16 mg/25 ml, obsah barbaloinu < 1 ppm).

                              Složky Duolife den:

Noni je bohatý zdroj serotoninu i melatoninu. Ručí za udržení  správného pracovního rytmu organismu, jakož i dobrého sebevědomí. Aktivní složky obsažené v Noni napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Acai obsahuje úplné spektrum vitaminů, minerálů a polyfenolů. Má 20-ti násobně vyšší schopnost vstřebávat volné radikály než všechny doposud známé zdroje, díky čemuž plody Acai pozitivně ovlivňují energetický metabolismus organismu.

Aloe posiluje imunitu organismu, reguluje látkovou přeměnu a podporuje trávení, je nezastupitelné při očišťování organizmu. Obsahuje velké množství biologicky aktivních složek, jako jsou aminokyseliny, enzymy, vitaminy a minerální složky.

Brusinka velkoplodá je zdroj flavonoidů, antioxidantů, jakož i vitaminů a minerálních složek. Plody brusinky pomáhají udržovat správné pH močového systému a napomáhají ke správné funkci oběhového systému.

Černý bez – plody černého bezu jsou jedním z nejbohatších zdrojů antokyanů, které napomáhají ke správné činnosti imunologického systému a přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání.

Granátové jablko – plody granátu mají blahodárný vliv na oběhový systém. Jako jen málokteré obsahují estrogenní látky, které se mají být součástí stravy žen, protože snižují příznaky menopauzy.

Hloh je výborný prostředek podporující práci srdce a regulující potíže se spánkem. Obsahuje bioflavonoidy, které podporují systém krevního oběhu. Je bohatý na organické kyseliny, vitaminy a minerální soli.

Vinné hrozny jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro - a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu,  které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Malina je vynikající zdroj vitaminů, pantotenové kyseliny a makro a mikročástic. Její plody jsou velmi bohaté na vlákninu a složky nezbytné pro správné fungování organismu.

Rakytník – plody rakytníku jsou bohatým zdrojem β-karotenu, flavonoidů a nenasycených mastných kyselin, minerálů a vitaminů. Látky, které jsou v něm obsaženy, aktivně podporují oběhový systém a chrání živočišné buňky před oxidačním stresem, čímž brzdí proces stárnutí.

Šípková růže posiluje organismus a přispívá k jeho vitalitě. Je to zdroj vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů. Šťáva ze šípkové růže má očišťující schopnosti, posiluje imunitu organismu a neutralizuje nežádoucí obsah v trávicím ústrojí.

Tolie vojtěška je dokonalý zdroj bílkovin, podporuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a přirozeným způsobem očišťuje organismus, oddaluje proces stárnutí.

Ženšen obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Podporuje imunologický systém a aktivitu trávicího ústrojí.

 

Použití přípravku Duolife den:

25 ml 1x denně ráno, nejlépe během jídla. 

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. 

Před každým použitím protřepejte.

Celé naše portfolio pro Váš zdravý život najdete ZDE

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz