DuoLife Medical Formula ProDeacid® NEW 60 kapslí

Kód: 9897
Neohodnoceno
Značka: Duolife
649 Kč
Skladem

DuoLife Medical Formula ProDeacid® NEW 60 kapslí

Obsah balení: 60 kapslí

Zelené kapsle: inulin z kořene čekanky

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Medical Formula ProDeacid® NEW 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProDeacid® - NEW Doplněk stravy ProDeacid® bohatý zdroj vitaminů, mikro a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxinů v našem těle. Regulací pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Složení:

  • Extrakt z červené řepy (Beta vulgaris) 5:1, extrakt z lilku (Solanum melongena) 5:1.
  • Inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z plodů manga (Mangifera indica) 5:1.
  • Extrakt z kiwi (Actinidia chinensis Planch) 5:1.
  • Vyhrazené složení ProDeacid® obsahující antioxidanty ze směsi suchých extraktů z ovoce a zeleniny v různých poměrech.
  • Z ovoce ananasu (Ananas comosus), třešní (Prunus avium), hroznových jadérek a slupek (Vitis vinifera), listů čínského čaje (Camellia sinensis).
  • Brokolice (Brassica oleracea var italica)), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) 5:1, hroznový extrakt (Vitis vinifera) 5:1.
  • Extrakt ze zrn prosa (Panicum miliaceum) 5:1.
  • Organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo).
  • Činidlo proti spékání: oxid křemičitý.

Výtažek z červené řepy má silné alkalizující vlastnosti, proto se doporučuje všem, kteří se snaží snížit kyselost organismu. Vyznačuje se bohatstvím lehce vstřebatelných vitaminů a minerálů, které pomáhají obnovit rovnováhu kyselin a zásad a podporují odstranění toxinů a těžkých kovů z organismu.

Výtažek z baklažánu účinně pomáhá očišťovat organismus od toxinů, které jsou v něm obsaženy, a podporuje obnovovat příslušnou úroveň pH. Baklažán je dobrým zdrojem vlákniny, draslíku, vápníku a hořčíku. Navíc podporuje trávení. Výtažek z baklažánu přirozeně podporuje látkovou přeměnu, předchází onemocněním oběhového systému a kladně ovlivňuje regulaci úrovně cholesterolu.

Výtažek z plodů mangaje je bohatým zdrojem vitaminu C a vitaminů ze skupiny B, které podporují nervový a imunitní systém. Enzymy, které jsou v mangu přítomny, zlepšují proces trávení bílkovin. Tyto plody jsou bohaté na mangiferin - biologicky aktivní látku, která úspěšně ovlivňuje složení bakteriální flóry trávicího ústrojí.

Výtažek z plodů kiwi obsahuje velké množství vitaminu C a E, vitamin ze skupiny B a draslíku, zinku, fosforu a hořčíku. Srdeční glykosidy obsažené v kiwi podporují činnost srdce a optimalizují krevní oběh. Podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk.

ProDeacid® (vyhrazená formule antioxidantů získaných směsi suchého extraktu ovoce a zeleniny v proměnlivých proporcích) napomáhá účinně očišťovat organismus od toxinů a těžkých kovů. Podporuje regulaci pH našeho organismu.

Výtažek z grapefruitu je bohatým zdrojem vitaminu C a β-karotenu, díky čemuž podporuje odolnost organismu. Má pozitivní vliv na činnost srdce, podporuje regulaci cholesterolu a krevního tlaku. Grapefruity tvoří důležitou složku stravy pro ty, kdo chtějí zhubnout. Je potvrzeno, že extrakt z pecek grapefruitu příznivě ovlivňuje složení bakteriální flóry zažívacího ústrojí a podporuje očišťování organismu.

Výtažek z vinných hroznů obsahuje mnoho vitaminů, m.j. B, C, D, E a PP a mikročástic: bóru, vápníku, železa, hořčíku, draslíku a mědi, díky čemu pomáhá při okysličování a detoxikaci organismu, podporuje přitom jeho odolnost. Vinné hrozny díky svému vysokému obsahu polyfenolů účinně napomáhají k očišťování organismu.

Výtažek z prosa je zdrojem mnoha vitaminů a minerálů. Podporuje činnost nervového, hormonálního a oběhového systému. Je obrovským zdrojem vitaminů skupiny B, C, D, E, A a K. Obsahuje navíc velké množství hořčíku, vápníku, fosforu, železa, zinku, jódu, draslíku, mědi, lithia, selenu a manganu, jakož i beta-karotenu, kyselin Omega 6 a vlákniny.

Použití:

1-2 tobolky denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: