FUATINO Kokosový Olej 3x500ml, RAW fermentovaný, 100% panenský

Kód: 2535
Akce
1 hodnocení
Značka: Fuatino
878 Kč –50 %
FUATINO Kokosový Olej 3x500ml, RAW fermentovaný, 100% panenský
878 Kč –50 % 439 Kč
Skladem

AKCE .. Vánoční sleva 50%

Nejkvalitnější kokosový z rodinné farmy Fuatino na exotickem ostrově Samoa. Organický, fermentovaný, 100% panenský, RAW, Fairtrade produkt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK SE VYRÁBÍ FUATINO

Dodržujeme tradice a zvyky našich předků, o čemž svědčí i po generace nezměněný ruční proces. Výroba začíná sklizní vybraných kokosových ořechů, ze kterých je mokrou extrakční metodou ziskavan čerstvý kokosový krém. Následný proces fermentace přirozeně oddělí olej, který se dle rodinne tradice ručně odleva přes bavlněné filtry. Tato, dnes již velmi vzácná metoda, je opravdovou zárukou nejkvalitnějšího kokosového oleje, který je připravován bez jakýchkoliv modifikací – tepelných, tlakových či chemických.

100% PANENSKÝ

V každém kroku výroby dbáme na zachování nutriční čistoty. Oproti jinym olejům, Fuatinos nabizi jemnejsi chut a výraznější zdravotní účinky. Fuatino’s kokosový olej může nahradit velkou část toxicke komercni drogerie, nezastupitelný je v kuchyni na vaření, ale i jako samostatná potravina. Obzvlaste blahodarny je pro správnou funkci našeho metabolismu a trávení. Vyuziti jeho skvělych vlastnosti je omezeno pouze Vasi fantazii.

FAITRADE PRODUKT

Produkty Fautino’s se pyšní označením FairTrade, pochazí z certifikovaného ekologického zemědělství a striktně odmítáme jakékoliv modifikace výživných látek, minerálů či vitamínů. Podporujeme místní farmáře a z prázdnych ulit ořechu vyrabíme protierozní sítě na ochranu pudy. Pokračujeme v odkazu našich předků, chráníme přírodu a chováme k ní hlubokou úctu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenský kokosový olej
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: