Kávovar Illy Francis X9 černý

Kód: 3443
3 hodnocení
Značka: ILLY
5 290 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kompaktní a elegantní chromový design. Nejnovější z domácích kávovarů s technologií iperespresso. Jedinečný doplněk každé kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický design a funkčnost

Kávovar illy Francis X9 na první pohled zaujme svým neotřelým a inovativním designem, který je výjimečný v každém detailu. Navrhoval jej známý italský herec Cosimo Fusco, kterého můžete znát například z filmů Andělé a démoni nebo 60 sekund. Unikátní elipsoidní tvar a hliníkový povrch proměňuje tento spotřebič na designovou perlu vaší kuchyně. Kromě toho, že bude zdobit vaši domácnost, dokáže ušetřiti elektrickou energii, po 30 minutách nečinnosti zapne funkci automatického šetření energie.

Vždy připraven

Tento kávovar je vhodný především pro ty, kteří neradi ztrácejí čas, ale zároveň si libují v kvalitně připraveném šálku kávy s vyváženou chutí i aroma. Tento kávovar přivedete k životu za méně než jednu minutu. Vyjímatelná nádrž na vodu pojme 0,7 litru vody, avšak potřebujete-li připravit více šálků kávy najednou, můžete doplňovat vodu do zásobníku i v době, kdy kávovar pracuje. Zaujme také svou snadnou údržbou a dlouhým přívodním kabelem, který měří 1,5 metru.

Dokonalé espresso či lungo

V přední části je kávovar vybaven novou dotykovou technologií. Díky tomu je ovládání velice jednoduché a hlavně intuitivní. Zvolit můžete mezi dvěma typy kávy, espressem a espressem lungo. Pouhým stisknutím jedné z těchto dvou ikon si připravíte kávu podle vaší aktuální chuti nebo přání vašich hostů. Výsledkem bude káva s jemnou chutí, dokonalým aroma a bohatou krémou, která vám vždy zpříjemní den. Originálním zpestřením je osvícení šálku během průtoku kávy. 

Nebojte se kapslí

Kávovar illy Francis X9 používá k přípravě kávy kapsle systému Iperespresso illy, které se jednoduše vkládají a po použití jsou automaticky odstraněny do zásobníku, kam se jich vejde celkem 10. V první fázi se smíchá horká voda s kávou v kapsli, tím dojde k extrakci chuťových složek. V druhé fázi se uvolní aromatické oleje a káva je protlačena přes dno kapsle do šálku. Po celou dobu přípravy zůstává káva uvnitř kapsle, a tak odpadá nutnost vyčistit páku. 

Další funkce a vlastnosti

  • Funkce automatického vypnutí
  • Vyjímatelná nádrž na vodu o objemu 0,7 l
  • Snadná údržba
  • Ovládání dotykem – dvě tlačítka pro nastavení objemu kávy
  • Připraven k použití za méně než 1 minutu
  • Naplnění zásobníku vody, i když kávovar pracuje

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Výkon: 1250 W
  • Napětí: 230 V, 50 Hz
  • Tlak: 15 bar
  • Rozměry: 12,3 × 26,9 × 26,7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Illy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.03 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: