Kávové kapsle Illy IperEspresso Monoarabica Colombia 100% Arabica 21 kusů

Kód: 2247
Neohodnoceno
Značka: ILLY
239 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kávové kapsle Monoarabica IperEspresso od výrobce Illy jsou vyrobeny ze100% kávových zrn odrůdy Arabica, které pocházejí z Kolumbie a vyznačují se bohatou vůní a nádechem karamelu a sušeného ovoce. V Kolumbii jsou ideální podmínky pro pěstování kvalitních kávových zrn, která jsou sklízena dvakrát ročně. Vůně kávy je velmi bohatá a příjemně vás překvapí jemným oříškovým a ovocným tónem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle illy MonoArabica Colombia 21 ks obsahují 100% Arabicu vybranou na základě původu. Oblast: Kolumbie, Cauca, Támara.

K přípravě vynikajícího espressa potřebujete jen 6 - 7 gramu té nejkvalitnější směsi kávy. To však nestačí: i doba přípravy, vzájemné působení vody a kávy, teplota a také zručnost barmana znamenají mnoho. Illy vše vtěsnala do jedné kapsle chráněné pěti patenty.

Kapsle Iperespresso / Hyperespresso / fungují na principu vyluhování a emulze, směs Illy tak dosahuje úžasných výsledků: intenzivní sametové chuti a dlouhotrvající krémovitosti. Příprava je jednoduchá i pro ty, kdo nikdy v životě kávu nepřipravovali.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: