FoodNess mix pack kapsle do Dolce Gusto 60 kusů

Kód: 2814
7 hodnocení
Značka: FoodNess
599 Kč
Skladem

Přinášíme Vám mix 6 nejlepších nápojů od společnosti FoodNess za zvýhodněnou cenu. Každé balení obsahuje 10 kapslí plně kompatibilních s kávovary Dolce Gusto.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ženšen a Kolagén - Tohle je ten samý ženšen, který máme rádi, no s novou silou díky přidané kapke kolagenu Verisol®. S jedinou skleničkou nápoje se budete cítit vitálně a to se projeví i na kvalitě vaši kůže.

Ženšen a MatchaVzácný zelený čaj z Japonska v kombinaci s přednostmi ženšenu vytváří nápoj, který je zdrojem energie a obsahuje antioxidanty.

Macaccino - Maca a čokoláda dohromady v jednom nápoji s neodolatelnou chutí a překvapující účinky: Maca je rostlina, které původ je v Paruánských Andách, je známá pro své silné anti-stresové účinky. Je bohatá na amino kyseliny a minerální soli, pomáhá v stresových situacích a je tak isto afrodiziakum.

Unicorn Latte - Nikdo neodolá Unicorn Latte a jeho magické modré barvě, která je spůsobená přidaním řasy spirulina. S extraktem řasy spirulina, maca a zázvoru.

Zázvor a citrón - Zázvor a citrón je nápoj okamžiku. Působí jako tonikum, pomáhá se zažívaním, působí i protizápalově a mnohem více ... to je zázvor. Koření s mnoha využití, který v kombinaci s citronem vytváří jedinečný nápoj s příznivými účinky.

Golden MilkGolden milk je nápoj obsahující kurkumu. Tohle výjimečné koření posilňuje, okrem jiného, i protizápalovú schopnost organismu při bolesti svalů a kloubů. Taky sklidňuje kašel a příznaky chřipky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: