Chicco d´Oro India zrnková káva 250g
Kód: 29499Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d´Oro India zrnková káva 250g
Zažijte pravou chuť švýcarské dokonalosti a italské tradice v každém šálku.
Objevte exotiku a autentický charakter Indie v každém šálku. Chicco d'Oro India je prémiová jednodruhová zrnková káva (Single Origin), která potěší všechny milovníky plnějších káv s výrazným tělem, bohatým aroma a téměř nulovou kyselostí. Švýcarská preciznost pražírny Chicco d'Oro zde dává vyniknout těm nejlepším zrnům z indických plantáží.
Indické kávy jsou ve světě ceněné pro svůj nezaměnitelný, hluboký a kořeněný charakter. Zrna Chicco d'Oro India z tohoto regionu těží maximum a nabízejí komplexní degustační zážitek, který ocení příznivci silnějších a zemitějších káv.
Hřejivé koření je typický znak indických káv. Ve vůni můžete zachytit jemné stopy orientálního koření, jako je hřebíček, kardamom nebo špetka pepře, které odrážejí prostředí, kde kávovníky rostou.
V šálku se káva projevuje mimořádnou plností a vyvážeností. Je ideální pro ty, kteří nevyhledávají v kávě ovocnou kyselost. Hlavní chuťovou linku tvoří intenzivní tóny kvalitní tmavé čokolády a nepraženého kakaa, které kávě dodávají elegantní hořkosladký rozměr. Kyselost je u této kávy záměrně potlačena na naprosté minimum, chuť je díky tomu velmi kulatá, hladká a zemitá.
Chicco d´Oro India je ideální pro vytvoření silného espressa s perfektním tělem a hustou krémovou pěnou.
Stupeň pražení: Střední až tmavší (Medium-Dark Roast)
Složení: 100% Arabica.
Průměrné nutriční hodnoty ve 100 ml:
| Energetická hodnota | 8 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | < 0,1 g |
| Sůl | 0 g |
Vyrobeno ve Švýcarsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chicco d'Oro zrnková káva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.363 kg |
| EAN: | 7610899123006 |
| Balení: | Sáček |
| Druh kávy: | 100 % Arabica |
| Forma: | Zrnková |
| Hmotnost: | 250 g |
| Chuťový profil: | Kyselá |
| Stupeň pražení: | Středně pražená |
| Země původu: | Směs |
| Značka: | Chicco d'oro |
| Výrobce: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Chicco D Oro Italia S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |