Bonne Maman Mini cookies s kousky čokolády 100g
Kód: 29439Související produkty
Detailní popis produktu
Bonne Maman Mini cookies s kousky čokolády 100g
Bonne Maman Mini cookies s kousky čokolády jsou prémiové francouzské sušenky, které kombinují tradiční domácí recepturu s vysokou kvalitou ingrediencí, na které je tato značka hrdá.
Mini galetky Bonne Maman s kousky čokolády v sobě spojují tradiční cukrářské umění Francie a ty nejkvalitnější ingredience. Tyto křehké máslové sušenky jsou upečeny podle tradičního domácího receptu – bez palmového oleje, umělých barviv či konzervantů. Každá sušenka v sobě skrývá bohatou porci intenzivní čokolády, která se rozplývá na jazyku.
Jsou vyráběny ve Francii pod populární značkou Bonne Maman (faktickým výrobcem je společnost St. Michel s tradicí od roku 1905). Kladou důraz na poctivé suroviny bez zbytečných umělých přísad a konzervantů.
Díky své mini velikosti (5 g) jsou dokonalým doplňkem k šálku espressa, rannímu čaji nebo jako elegantní pohoštění pro vaše návštěvy. Skvěle poslouží jako drobná pozornost pro návštěvy, elegantní doplněk k espressu nebo jako rychlá sladká tečka po jídle. Praktické balení o hmotnosti 100 g, ideální na cesty nebo rychlou svačinu.
Složení: Cereální mouky (pšeničná mouka, ovesná mouka), čokoládové kousky 26 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny [obsahuje sóju]), máslo (21 %), cukr, čerstvá vejce, kypřicí látka: uhličitany sodné, regulátor kyselosti: kyselina citronová, pšeničná vláknina, jedlá sůl, přírodní aroma (obsahuje míéko), sušené odstředěné mléko.
Alergeny jsou ve složení zvýrazněny tučně. Obsahuje:
-
Obiloviny obsahující lepek (pšenice, oves)
-
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
-
Vejce a výrobky z nich
-
Sójové boby (soja)
Může obsahovat stopy: Skořápkové plody (ořechy), Sezamová semena.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
| Energetická hodnota / Živiny | Hodnota na 100 g |
| Energetická hodnota | 2139 kJ / 511 kcal |
| Tuky | 26 g |
| — z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 61 g |
| — z toho cukry | 33 g |
| Vláknina | 3,1 g |
| Bílkoviny | 6,2 g |
| Sůl | 0,55 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3178530426960 |
| Výrobce: | Andros S.N.C., Zone Industrielle, 46130 Biars-sur-Cere, France |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Andros S.N.C. |
|---|---|
| Adresa : | Zone Industrielle, 46130 Biars-sur-Cere, France |