Chicco d'Oro Caffé Créme kapsle do Nespresso 10ks
Kód: 29430Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro Caffé Créme kapsle do Nespresso 10ks
Dopřejte si šálek prémiové švýcarské kávy v pohodlí domova. Tato káva je synonymem pro švýcarskou preciznost, tradici a nekompromisní kvalitu již od roku 1949.
Značka Chicco d'Oro (v překladu "Zlaté zrnko") je rodinná švýcarská pražírna, která si zakládá na pečlivém výběru kávových zrn.
Kapsle Chicco d'Oro Caffè Crème jsou stvořeny pro milovníky jemné, vyvážené a elegantní kávy. Tato mistrovsky namíchaná směs nabízí autentický zážitek, který v sobě spojuje italskou vášeň pro espresso a precizní švýcarskou kvalitu. Je to ideální volba pro vaše každodenní kávové rituály, ať už startujete nový den, nebo si dáváte zaslouženou pauzu.
Každý šálek zdobí hustá, krémová a hedvábně jemná pěna, která umocňuje celkový zážitek a drží aroma v šálku. Těšit se můžete na perfektně vyváženou, snadno pitelnou kávu s příjemnými tóny karamelu, pražených obilovin a oříšků.
Káva je záměrně pražena tak, aby byla maximálně lehká, hladká a snadno pitelná. Nenajdete v ní žádnou agresivní hořkost. Díky své velmi nízké intenzitě je tato káva naprosto ideální pro pozdní odpoledne nebo pro ty, kteří mají citlivější zažívání a hledají kávu, která je "lehká jako pírko".
Kapsle jsou plně kompatibilní s kávovary systému Nespresso® . Každé balení se skládá z 10 jednodávkových kapslí obsahujících 5,5 gramů pražené a mleté kávy. Pro plné rozvinutí jemného profilu této kávy doporučujeme přípravu ve formě Lunga (110 ml), což přesně odpovídá stylu Caffè Crème.
Složení: 100% Arabica
Průměrné nutriční hodnoty ve 100 ml:
| Energetická hodnota | 8 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávové kapsle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805803 |
| Výrobce: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Chicco D Oro Italia S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |