Crodo Lemon Soda Zero italska limonáda 1 l
Kód: 29453Související produkty
Detailní popis produktu
Crodo Lemon Soda Zero italska limonáda 1 l
Užijte si chuťový zážitek LemonSoda bez obav z obsahu cukru – LEMONSODA ZERO bez cukru! Originální italská perlivá limonáda, která je proslulá svou skvělou, přirozenou chutí čerstvých italských citronů ze Sicílie. Obsahuje 12 % šťávy s pravou ovocnou dužinou a minerální vodu z pramene Fonti Di Crodo. Přírodní nápoj bez přidaných barviv a konzervantů.
Složení:
Minerální voda, citronová šťáva a zahuštěná citronová šťáva (12 %), vláknina: polydextróza, přírodní citronové aroma, oxid uhličitý, citronová dužina (0,06 %), sladidla: E952, E955, E954, kyselina: kyselina citronová. Případný sediment dužiny je dán přírodními složkami výrobku. Chraňte před slunečním zářením a teplem.
Výživové údaje na 100 ml:
| Údaj | Hodnota |
| Energetická hodnota | 25 kJ / 6 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sacharidy | 1 g |
| – z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,01 g |
Vyrobeno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Limonády |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8050327350243 |
| Výrobce: | Royal Unibrew A/S, Terme di Crodo, Via Fonti di Crodo, 1, 28862 Crodo VB, Italy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Royal Unibrew A/S |
|---|---|
| Adresa : | Terme di Crodo, Via Fonti di Crodo, 1, 28862 Crodo VB, Italy |