Ferrero Kinder Kinderini mléčné sušenky 250 g
Kód: 29532Související produkty
Detailní popis produktu
Ferrero Kinder Kinderini mléčné sušenky 250 g
Dopřejte si chvilku sladké pohody s lahodnými mléčno-kakaovými sušenkami! Jejich hravé tvary vykouzlí úsměv na tváři dětem, zatímco poctivý čokoládový krém Kinder zaručeně potěší i mlsné jazýčky dospělých. Perfektní sladká tečka ke kávě, odměna po škole nebo prostě jen malá radost, kterou můžete mít vždy po ruce.
Sušenky Kinder Kinderini od legendární značky Ferrero spojují to nejlepší ze světa sušenek a čokolády. Vychutnejte si poctivé, dozlatova upečené mléčné a kakaové těsto, které doplňují precizní detaily (oči a úsměvy) z lahodné mléčné Kinder čokolády.
V každém sáčku o hmotnosti 250 g na vás čeká přesně 20 sušenek (jedna porce = 12,5 g). Díky tomuto balení jsou Kinderini naprosto ideální volbou pro dětské oslavy, rodinné výlety nebo chvíle pohody u odpoledního čaje a kávy. Sušenky se navíc skvěle namáčejí do teplého mléka!
Složeni: PŠENIČNÁ mouka 43,5 %, cukr, bezvodý MLÉČNÝ tuk, rostlinné tuky (palmový, shea), PŠENIČNÝ škrob, sušené odstředěné MLÉKO 2 %, kakao se sníženým obsahem tuku 1,3 %, sušená SMETANA 0,6 %, kakaové máslo, kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), sušená SYROVÁTKA (z MLÉKA), LÍSKOVÉ OŘECHY, kakaová hmota, jedlá sůl, vanilin, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); sušený VAJEČNÝ bílek.
Alergeny:
-
Obiloviny obsahující lepek: pšeničná mouka, pšeničný škrob
-
Mléko a výrobky z něj: máselný tuk, sušené odstředěné mléko, sušená smetana, sušená syrovátka
-
Vejce: sušený vaječný bílek
-
Sója: sójový lecitin (emulgátor)
-
Skořápkové plody: lískové ořechy
Může obsahovat HOŘČICI.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
| Parametr | Hodnota |
| Energetická hodnota | 2114 kJ / 504 kcal |
| Tuky | 23,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13,9 g |
| Sacharidy | 67,9 g |
| z toho cukry | 28,8 g |
| Bílkoviny | 6,0 g |
| Sůl | 0,41 g |
Vyrobeno v EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ferrero Kinder |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000500391228 |
| Výrobce: | Ferrero International S.A., 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ferrero International S.A. |
|---|---|
| Adresa : | 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |