Halls EXTRA STRONG bonbóny mentol a eukalyptus karton 20 x 33,5g
Kód: 26780Související produkty
Haribo Wummis želé bonbóny 100g Balení: sáček želatinových bonbónů 100g
Haribo Goldbären 200g Balení: 200g želatinových medvídků
Maoam Mao Pop lízátka 13g 150ks Balení: kyblík 150 lízátek Maoam v 10 příchutích.
Detailní popis produktu
Halls EXTRA STRONG bonbóny mentol a eukalyptus karton 20 x 33,5g
Extra porce mentolu s eukalyptem Vás osvěží!
Složení:
- Cukr, Glukózový sirup, Mentol.
- Kyseliny (E 270, E 330), Eukalyptový olej.
- Regulátory kyselosti (E 325, E332), Barvivo (E 133).
Alergeny: neuvádí se.
Nutriční hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 1634 kJ / 384 kcal |
| Tuky | <0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| z toho cukry | 77 g |
| Bílkoviny | <0,1 g |
| Sůl | 0,06 g |
Vyrobeno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halls |
|---|---|
| Výrobce: | Mondelez Polska Production sp. z o.o., ul. Skarbimierz 8, 49-300 Skarbimierz-Osiedle, Poland |
Wrigley's Orbit Refreshers Tropical dražé dóza 67g Balení: plastová mini dóza obsahující 30ks žvýkaček
Wrigley's Orbit Refreshers Malina Meloun dražé dóza 67g Balení: plastová mini dóza obsahující 30ks žvýkaček
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Mondelez Polska Production sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Skarbimierz 8, 49-300 Skarbimierz-Osiedle, Poland |