Kávové kapsle Illy IperEspresso Monoarabica Guatemala 18 kusů

Kód: 2253
Neohodnoceno
Značka: ILLY
250 Kč –12 %
382 illy iperespresso guatemala 18
250 Kč –12 % 219 Kč
Skladem

Kapsle illy MonoArabica Guatemala 18 ks obsahují 100% Arabicu vybranou na základě původu. Oblast: Guatemala, Huehuetenango. Sladká a aromatická káva s tóny čokolády, karamelu, medu a citrusů.

100% Arabica

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věřili byste, že příprava dokonalého espressa je možná u vás doma, i když nemáte místo na kávovar na zrnkovou kávu? Poznejte kapslový systém IperEspresso. Prestižní značka illy vyvinula technicky funkční řešení doprovázené vysokým estetickým dojmem. IperEspresso je metoda založena na dvou stádiích. Nejprve dochází k vysokotlaké infusi, poté se otevře ventil a vychází pramínek kávové emulze po přesně odměřenou dobu. Výsledkem je perfektní espresso s hustou trvalejší cremou srovnatelné s kávou z baru. IperEspresso je jednoduché, čisté, harmonické. Přinese vám vždy dokonalé espresso kapsli za kapslí, ať už si připravíte jednu nebo deset káv denně.

IperEspresso bylo vyvinuto s cílem uspokojit zákazníka a odstranit všechny problémy spojené s přípravou espressa v domácím prostředí. Výsledek je opravdu hoden standardu illy - zaměřovat se na nejlepší a překonávat sami sebe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: