L´OR Espresso Colombia - 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®*

Kód: 4327
Neohodnoceno
Značka: L'OR
85 Kč
Skladem

* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS 

Úrodné svahy venkovské krajiny nacházející se v Kolumbii a legenda o El Doradu byly inspirací pro vznik kávy COLOMBIA. Jedná se o chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává. Objevte velkolepou kulturu, která dala vzniknouttěm nejlepším zrnům Arabiky, které můžete najít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: 52g

Expirace: viz spodní strana obalu

 

Svět kávy L´OR

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 L'OR expandoval za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí.  Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn, s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100% certifikovány podle UTZ. Kávové kapsle L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochranu životního prostředí.

www.utz.org

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové kapsle L'OR do Nespresso®
Typ kapsle: Hliníková kapsle
Nevyplňujte toto pole:
MR Avatar autora Lahoda 26.11.2019 13:40
Od té doby, co máme Nespresso kávovar, tak jinou kávu nepiji :) Vyžadují ji i návštěvy, že chutná prostě jako z kavárny. Spolu s našlehaným mlékem je tato novinka L'or Columbia prostě delikatesa
Odpovědět
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz