L´OR Guatemala - 100 kapslí do Nespresso®

Kód: 10712
Neohodnoceno
Značka: L'OR
880 Kč
Skladem

L´OR Guatemala - 100 kapslí do Nespresso® 

* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 L´OR Guatemala - 100 kapslí do Nespresso® 

Expirace: viz spodní strana obalu

V balení se nachází 10 kapslí kávy Espresso Guatemala, která vyniká sými sladkými jablečnými a citrusovými tóny. Nechte se na chvíli unést strhující vůní a dopřejte si zasloužený relax s příchutí dobrodružství.  Lehce až středně pražená, elegantní, svěží a rafinovaná s vrstvami rozvíjející se chuti pro bohatý aromatický zážitek.

Svět kávy L´OR

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 L'OR expandoval za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí.  Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn, s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100% certifikovány podle UTZ. Kávové kapsle L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochranu životního prostředí.

www.utz.org

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz