Danesi Caffe Brasileiro Carneval zrnkova kava 1kg

Kód: 546
5 hodnocení
Značka: Danesi
479 Kč
Skladem

40% Aracica  60% Robusta

obsah balení: 1000gramů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs 60% Robusty dává kávě tu správnou sílu a 40% Arabiky ji naopak zjemňuje pro optimální espresso, cappuccino nebo latté macchiato. Vynikající směs kávy, která je typická pro celý Řím, celou Itálii a pro celý svět.

Společnost Danesi založil v Římě roku 1905 jeden z prvních průkopníků v oboru pražení kávy Alfredo Danesi. Nezůstal však jen u pražení kávy a jejího prodeje, ale založil několik kaváren s názvem ‚Nencini e Danesi‘. Od začátku věnuje důraz na zachování kvality a kultury pití tradičního italského espressa. Alfredo Danesi rovněž předal své znalosti a nadšení svému synovi Giovannimu, který propaguje značku Danesi jako skutečný rodinný podnik.

Tato káva je po zásluze považována za jednu z nejkvalitnějších káv s nezaměnitelným aroma a chutí. Za dobu existence firmy Danesi Caffé se technologie výroby kávy několikrát zdokonalovala, a to vždy dle přísných kritérií, aby byla zachována stejná kvalita jako za časů zakladatele společnosti Alfreda Danesi.

ileiro Carnaval

Brasileiro Carnaval, kávová směs složená z afrických odrůd Robusta pěstovaných ve výškách a speciálních odrůd jihoamerické Arabiky. Tato kombinace dodává espressu typickou čistou, silnou a intenzivní chuť, plné tělo a jemnou vůni tropického dřeva.

Zobrazit detail


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: