Chicco d'Oro Espresso L'Italiano kapsle do Nespresso 10ks
Kód: 29427Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro Espresso L'Italiano kapsle do Nespresso 10ks
Dopřejte si šálek prémiové švýcarské kávy v pohodlí domova. Tato káva je synonymem pro švýcarskou preciznost, tradici a nekompromisní kvalitu již od roku 1949.
Značka Chicco d'Oro (v překladu "Zlaté zrnko") je rodinná švýcarská pražírna, která si zakládá na pečlivém výběru kávových zrn.
Chicco d'Oro Espresso L'Italiano je mistrovská směs vybraných zrn prémiové Arabiky a kvalitní Robusty, která byla pečlivě upražena podle tradičních italských receptur. Výsledkem je intenzivní, plné espresso s bohatým aroma a sametovou krémou, které vás dokonale nastartuje do nového dne.
Tato káva je ideální volbou pro milovníky silného tradičního espressa, ale skvěle poslouží také jako základ pro mléčné speciality, jako je Cappuccino nebo Latte Macchiato.
Kapsle jsou plně kompatibilní s kávovary systému Nespresso® . Každé balení se skládá z 10 jednodávkových kapslí obsahujících 5,5 gramů pražené a mleté kávy.
Složení: 100% pražená mletá káva (směs kávových zrn odrůd Arabika a Robusta). Výrobek neobsahuje žádné přídatné látky, aromata, konzervanty ani cukr.
Průměrné nutriční hodnoty ve 100 ml:
| Energetická hodnota | cca 5–10 kJ / 1–2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | stopy (cca 0,1 g) |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | stopy (cca 0,1–0,2 g) |
| Sůl | 0 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávové kapsle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805810 |
| Výrobce: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Chicco D Oro Italia S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |