Chicco d'Oro Tradition 100% Arabica kapsle do Nespresso 10ks
Kód: 29424Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro Tradition 100% Arabica kapsle do Nespresso 10ks
Dopřejte si šálek prémiové švýcarské kávy v pohodlí domova. Kapsle Chicco d'Oro Tradition ukrývají vysoce kvalitní směs 100% Arabiky, která pochází z nejlepších středoamerických plantáží.
Tato káva je synonymem pro švýcarskou preciznost, tradici a nekompromisní kvalitu již od roku 1949.
Značka Chicco d'Oro (v překladu "Zlaté zrnko") je rodinná švýcarská pražírna, která si zakládá na pečlivém výběru kávových zrn. Směs Tradition je vlajkovou lodí značky a potěší jak náročné kávové gurmány, tak ty, kteří hledají spolehlivý ranní životabudič s vyváženou chutí bez stopy hořkosti.
Díky preciznímu pražení a ideálnímu mletí si s těmito kapslemi připravíte dokonalé espresso s plným tělem, bohatým aroma a sametovou pěnou (cremou) během několika sekund.
Kapsle jsou plně kompatibilní s kávovary systému Nespresso® Original. Každé balení se skládá z 10 jednodávkových kapslí obsahujících 5,5 gramů pražené a mleté kávy.
Složení: 100% Arabica. Výrobek neobsahuje žádné přídatné látky, dochucovadla, konzervanty ani cukr.
Průměrné nutriční hodnoty ve 100 ml:
| Energetická hodnota | cca 5–10 kJ / 1–2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | stopy (cca 0,1 g) |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | stopy (cca 0,1–0,2 g) |
| Sůl | 0 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávové kapsle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805827 |
| Výrobce: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Chicco D Oro Italia S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |