Falcone Amaretti Classici sušenky s jemnou mandlovou chutí 170g
Kód: 29541Související produkty
Detailní popis produktu
Falcone Amaretti Classici sušenky s jemnou mandlovou chutí 170g
Kousek slunné Itálie ke kávě i dezertnímu vínu. Přeneste se do italského regionu Abruzzo s tradičními dvakrát pečenými sušenkami od vyhlášeného výrobce Falcone.
Falcone Amaretti Classici (známé také jako Amaretti Morbidi D'Abruzzo) jsou tradiční italské měkké mandlové sušenky. Vyznačují se intenzivní chutí s typickým lehkým hořkosladkým nádechem a velmi jemnou, křehkou texturou, která se doslova rozplývá na jazyku. Jsou vyráběny podle klasických cukrářských receptur z oblasti Abruzzo – zcela bez použití palmového oleje, umělých barviv, konzervantů a ztužených tuků.
Falcone Amaretti Classici skvěle se hodí jako drobný dezert k horkému italskému espressu, k čaji nebo k sladkým dezertním vínům. Díky elegantnímu balení a prémiové chuti jde o skvělý gurmánský dárek!
Složení: Mouka z meruňkových jader (tzv. armelline, která dodává autentickou nahořklou chuť) 30 %, cukr, mandlová mouka 15 %, pasterizovaný vaječný bílek, aromata, med a kypřící látka (hydrogenuhličitan amonný).
Alergeny: Obsahuje vejce a mandle. Produkt je vyráběn v závodě, kde může dojít ke kontaminaci, proto může obsahovat stopy pšenice (obilovin), jiných skořápkových plodů, sóji, mléka nebo hořčice.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
| Energetická hodnota | 1981 kJ / 474 kcal |
| Tuky | 25,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,1 g |
| Sacharidy | 45,8 g |
| z toho cukry | 32,8 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bílkoviny | 13,6 g |
| Sůl | 0,13 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.209 kg |
| EAN: | 8023696005762 |
| Výrobce: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.