Falcone Amaretti Pistáciové sušenky 170g
Kód: 29538Související produkty
Detailní popis produktu
Falcone Amaretti Pistáciové sušenky 170g
Kousek slunné Itálie ke kávě i dezertnímu vínu. Přeneste se do italského regionu Abruzzo s tradičními dvakrát pečenými sušenkami od vyhlášeného výrobce Falcone.
Tradiční italské sušenky Amaretti od renomované cukrářské značky Falcone představují dokonalou harmonii klasické receptury a jemné chuti lahodných pistácií. Tyto pečlivě připravené měkké sušenky (typ morbidi) vás okouzlí svou neodolatelnou vůní, jemností a prémiovými surovinami.
Klasický základ pro amaretti je mistrovsky obohacen o oblíbenou a nezaměnitelnou chuť pistácií.
Falcone Amaretti fantasticky se ale hodí i k vašemu rannímu espressu, odpolednímu cappuccinu nebo k šálku kvalitního čaje.
Díky elegantnímu balení a prémiové chuti jde o skvělý gurmánský dárek!
Složení: Mouka z meruňkových jader (armelline) 30 %, cukr krupice, mandlová mouka 10 %, pasterizovaný vaječný bílek, pistáciová mouka 3,5 %, přírodní aromata, med, kypřící látka (hydrogenuhličitan amonný), aromata. Výrobek je bez palmového oleje, ztužených tuků a konzervačních látek.
Alergeny: Vejce (pasterizovaný vaječný bílek), Skořápkové plody (konkrétně 8a mandle, 8f pistácie).
Může obsahovat stopy: Obiloviny obsahující lepek (pšenice), Sójové boby (sója), Mléko a výrobky z něj, Další skořápkové plody, Hořčice.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
| Tuky | 27,25 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,4 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Vláknina | 3,9 g |
| Bílkoviny | 14,3 g |
| Sůl | 0,10 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| EAN: | 8023696006356 |
| Výrobce: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.