Falcone Cantucci Pistáciové sušenky s cedrovou kůrou 180g
Kód: 29535Související produkty
Detailní popis produktu
Falcone Cantucci Pistáciové sušenky s cedrovou kůrou 180g
Kousek slunné Itálie ke kávě i dezertnímu vínu. Přeneste se do italského regionu Abruzzo s tradičními dvakrát pečenými sušenkami od vyhlášeného výrobce Falcone.
Tyto prémiové cantucci přinášejí neotřelé a delikátní spojení křupavých pistácií a svěží kandované cedrové kůry. Výsledkem je dokonale vyvážená chuť s příjemným citrusovým aroma, která potěší každého milovníka sladkého pečiva.
Sladko-slané tóny pistácií skvěle doplňuje aromatická a osvěžující cedrová kůra. Díky dvojitému pečení jsou sušenky krásně křehké a pevné zároveň.
Cantucci jsou ztělesněním italské pohody (la dolce vita). Tradičně se namáčejí do sladkého dezertního vína (např. Vin Santo), které sušenku lehce změkčí a uvolní její chuť. Fantasticky se ale hodí i k vašemu rannímu espressu, odpolednímu cappuccinu nebo k šálku kvalitního čaje.
Díky elegantnímu balení a prémiové chuti jde o skvělý gurmánský dárek!
Složení: Hladká pšeničná mouka typu „0“, krupicový cukr 20 %, celá pasterizovaná vejce, kandovaný cedr 8 % (cedrová kůra, glukózo-fruktózový sirup, sacharóza, regulátor kyselosti: kyselina citronová/koncentrovaná citronová šťáva, aromata), pistácie 8 %, vaječný bílek, surový třtinový cukr 1 %, kypřicí látky (difosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný), máslo (mléko), med, aromata, sůl. (Bez palmového oleje, ztužených tuků a konzervantů.)
Alergeny:
-
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek (pšenice), vejce, mléko, skořápkové plody (pistácie).
-
Může obsahovat stopy: jiných skořápkových plodů (mandle, vlašské ořechy, lískové ořechy), sóji a hořčice.
Výživové údaje na 100 g:
| Tuky | 7,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Sacharidy | 70,4 g |
| z toho cukry | 27,6 g |
| Vláknina | 3,4 g |
| Bílkoviny | 8,8 g |
| Sůl |
0,29 g |
Vyrobleno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky a cukrovinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.224 kg |
| EAN: | 8023696005991 |
| Výrobce: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.