Loacker Classic CREMKAKAO oplatky 225 g
Kód: 29526Související produkty
Detailní popis produktu
Loacker Classic CREMKAKAO
Loacker Classic Cremkakao jsou prémiové italské oplatky, které kombinují lehkost a křupavost s bohatou chutí kvalitního kakaa a čokolády.
Křupavé oplatky naplněné tím nejlahodnějším kakaovo-čokoládovým krémem. Z exkluzivní směsi kakaa a čokolády zušlechtěné jemnou příchutí kakaa z Ekvádoru.
Větší 225g balení je ideální ke kávě, jako pohoštění pro návštěvy nebo pro rodinné sdílení.
Značka Loacker si zakládá na absolutní čistotě svých produktů. Oplatky neobsahují žádná umělá barviva, konzervanty, přidaná aromata ani ztužené (hydrogenované) tuky.
Složení:
- Pšeničná mouka, kokosový olej, glukózový sirup.
- Cukr, odtučněné kakao 9% v náplni, dextróza.
- Sušená syrovátka, čokoláda 5% v krémové náplni (cukr, kakaová hmota).
- Sójová mouka, sušené odstředěné mléko.
- Extrakt z ječného sladu, lískové oříšky.
- Kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan sodný.
- Sůl, emulgátor: sójový lecitin.
- Bourbon vanilka lusk, koření.
Alergeny jsou vyznačeny tučně. Může obsahovat mandle.
Nutriční hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2134 kJ |
| Energetická hodnota | 511 kcal |
| Tuky | 27 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 56 g |
| Z toho cukry | 26 g |
| Bílkoviny | 8.7 g |
| Sůl | 0.37 g |
Vyrobeno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Loacker oplatky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000562 |
| Výrobce: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.