Loacker Classic Napolitaner lískooříškové oplatky 225g
Kód: 29523Související produkty
Detailní popis produktu
Loacker Classic Napolitaner lískooříškové oplatky 225g
Dopřejte si dokonalý chuťový zážitek s legendárními oplatkami Loacker Classic Napolitaner. Tři vrstvy tenoučkých, dozlatova upečených a křupavých oplatek v sobě ukrývají dvě bohaté vrstvy jemného krému z těch nejkvalitnějších italských lískových oříšků.
Ideální volba ke kávě, čaji, jako rychlá svačinka do práce nebo sladké potěšení pro chvíle pohody s rodinou.
Složení:
- Pšeničná mouka, kokosový olej, glukózový sirup.
- Cukr, lískové ořechy 9%, smetana.
- Sušená syrovátka, sójová mouka, sušené odstředěné mléko.
- Nízkotučné kakao, dextróza, ječný sladový extrakt.
- Kypřící látky, sůl, sójový lecitin.
Alergeny jsou vyznačeny tučně. Může obsahovat mandle.
Nutriční hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2169 kJ |
| Energetická hodnota | 518.4 kcal |
| Tuky | 27 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 59 g |
| Z toho cukry | 26 g |
| Bílkoviny | 8.1 g |
| Sůl | 0.33 g |
Vyrobeno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Loacker oplatky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000517 |
| Výrobce: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.