Loacker Quadratini NAPOLITANER oplatky 250 g
Kód: 21500Související produkty
St.Michel Choco Waffle 180g Balení: 6ks waflí s čokoládou jednotlivě balených
St. Michel mini madlenky karamelové 175g Balení: sáček karamelových mini madlenek 175g
St. Michel mini madlenky citronové 175g Balení: sáček mini madlenek s příchutí citronu 175g
St. Michel Karamelové sušenky Palmiers 100 g Křehké karamelové sušenky z listového těsta ve formě srdíček. Balení: 12 sušenek
St.Michel Choco Muffin 180g Balení: 6ks pečiva s čokoládou jednotlivě balených
St. Michel 9 Grandes Galettes Sušenky s karamelovým máslem 150 g Balení: 9 sušenek balených po 3 kusech
Detailní popis produktu
Loacker Quadratini NAPOLITANER oplatky 250g
Tyto legendární křupavé kostičky v sobě ukrývají neodolatelně jemný krém z těch nejkvalitnějších italských lískových oříšků.
Jsou ideálním společníkem pro chvíle pohody, nebo když vás zkrátka honí mlsná. Skvělé ke kávě, čaji, jako rychlá svačinka na cesty nebo večerní mlsání k filmu.
Složení:
- Pšeničná mouka, kokosový olej, glukózový sirup.
- Cukr, lískové ořechy 9% ve smetanové náplni.
- Sušená syrovátka (mléko), sójová mouka.
- Sušené odstředěné mléko, kakao sníženým obsahem tuku.
- Dextróza, extrakt z ječného sladu.
- Kypřící látky (sodná sůl).
Alergeny jsou uvedeny tučně. Může obsahovat mandle.
Nutriční hodnoty na 100g:
| Energetická hodnota | 2155 kJ |
| Energetická hodnota | 515 kcal |
| Tuky | 27 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 58 g |
| Z toho cukry | 24 g |
| Bílkoviny | 8.7 g |
| Sůl | 0.38 g |
Vyrobeno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Loacker oplatky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000380004911 |
| Výrobce: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.